Projektowanie wnętrz

Nie wiesz jak urządzić swój dom/mieszkanie? Podobają Ci pojedyncze wykończenia, dekoracje, meble, ale nie wiesz co, jak i z czym połączyć? Chcesz mieszkać praktycznie i pięknie, ale nie potrafisz tego zdefiniować?

  • skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie; omówimy wszystkie Twoje potrzeby i ustalimy zakres prac projektowych.

Co robimy?

Wykonujemy projekty funkcjonalne, projekty kompleksowe i projekty kompleksowe z nadzorem. Przygotowujemy projekty zarówno dla całych domów i mieszkań, jak również dla pojedynczych pomieszczeń.

Gdzie działamy?

Projektujemy wnętrza w Krakowie i okolicach. Cenimy sobie bezpośredni kontakt z klientem, gdyż dzięki niemu możemy dobrze poznać potrzeby, przyzwyczajenia i upodobania. Jeśli kontakt bezpośredni jest utrudniony lub niemożliwy, dopasowujemy sposób komunikacji istniejących warunków.

Jak pracujemy?

Naszym celem jest stworzenie projektu indywidualnie dopasowanego do Ciebie. Chcemy stworzyć projekt wnętrza, w którym będziesz się dobrze czuł i w którym będziesz chciał mieszkać.

Na pierwszym spotkaniu omawiamy ogólnie zarys potrzeb, następnie na podstawie załączonych rysunków technicznych pomieszczeń przedstawiamy opcje projektowe wraz z kosztorysem i terminem wykonania.

Na drugim spotkaniu omówione zostają wszystkie zagadnienia umożliwiające wykonanie spersonalizowanego projektu. Zostaje również określony budżet inwestycji, lub poziom cenowy dla elementów i materiałów wykończeniowych, dzięki czemu projekt jest dopasowany do twoich możliwości finansowych.

Na kolejnym spotkaniu prezentujemy projekty – zwykle, to dwie, trzy koncepcje. Po omówieniu zmian zostają wykonane poprawki.

Projekt jest gotowy i przekazany inwestorowi.

Doskonale wiemy, że dobre samopoczucie zależy nie tylko od funkcjonalnie zaprojektowanego wnętrza. Bardzo istotne są kolory i faktury oraz to, w jaki sposób się łączą i przenikają. Nie bez znaczenia jest dobór odpowiedniego oświetlenia, które o każdej porze dnia stanowić będzie doskonałą dekorację. Nie można pominąć również drobiazgów, tych na pozór mało istotnych detali, które wypełniają wnętrze, a które stanowią o naszych zainteresowaniach i marzeniach. Wszystko to łączymy tworząc idealne wnętrze dla Ciebie.

Chcesz podjąć współpracę już teraz?
A może masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń: 605 992 190

Napisz:

Przepisz kod

captcha


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów złożenia oferty przez AKSENT A. Krzyszkowski - Zapoznaj się z informacją RODO

projekt graficzny strony www kraków