Meble na każdy wymiar Kraków

Każde pomieszczenie jest inne. Dlatego tak ważna jest precyzja przy projektowaniu mebli na wymiar. Nie ma tutaj miejsca na kompromis. Dokładność przekłada się na funkcjonalność, estetykę i dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Wszystko to zagwarantujesz sobie, wybierając meble na wymiar od Aksent. Co ważne, meble kupisz w dobrej cenie przy zachowaniu wysokiej jakości markowych salonów meblowych.

Wykonujemy meble na wymiar do domu i biura.

 • meble kuchenne
 • meble łazienkowe
 • szafy, komody, zabudowy
 • łóżka, szafki, biurka
 • meble magazynowe
 • szafki pracownicze
 • wszelkie meble przeznaczone dla Twoje działalności

Pamiętaj, że:

 • zawsze dostosowujemy meble do konkretnego wymiaru i przeznaczenia
 • ustalone przez nas ceny zawierają wszystkie koszty
 • przedstawimy Ci kilka wariantów rozwiązań, abyś miał z czego wybierać
 • otrzymasz gwarancję na wykonane meble
 • działamy w Krakowie i jego okolicach

Twój dom wymaga remontu przed zakupem mebli na wymiar?

Nie ma problemu. Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Krakowie, która oprócz produkcji i montażu mebli na wymiar oferuje kompleksowe usługi remontowe. Nie musisz więc zatrudniać innych fachowców, by przygotowali Twój dom. Co ważne, zajmujemy się również przeróbkami wszystkich instalacji.

Potrzebujesz kompleksowych projektów dla Twojego mieszkania, domu?

Postaw na doświadczenie i zleć projektowanie oraz aranżację Twoich wnętrz.

Wiemy jak ważne jest dobre samopoczucie w miejscu, w którym odpoczywasz, relaksujesz się, pracujesz, śpisz, przyjmujesz gości, wychowujesz dzieci – po prostu mieszkasz. Praktyczność rozwiązań, techniczne aspekty pomieszczeń oraz wysokość budżetu, którym dysponujesz, łączymy z Twoją wizją i potrzebami. Realizujemy marzenia o pięknych wnętrzach.


Meble na wymiar w Krakowie

Meble na wymiar to bardzo popularne rozwiązanie w ostatnich latach, z roku na rok zyskujące coraz to większe grono odbiorców. Dzięki meblom na wymiar masz ogromne możliwości w zakresie aranżacji. Nasza firma od wielu lat zajmuje się meblami na wymiar. Przygotujemy dla Ciebie każdą zabudowę czy garderobę, meble do domu i biura.

Oferujemy meble kuchenne na wymiar, meble łazienkowe, szafy, komody, zabudowy a także łóżka, szafki, biurka. Nasze meble wykonujemy zawsze na wymiar z uwzględnieniem Twoich potrzeb. U nas otrzymujesz ostateczną cenę za meble na wymiar – bez ukrytych i dodatkowych kosztów. Podchodzimy do zleceń w indywidualny sposób. Przedstawimy Ci kilka opcji jeżeli chodzi o Twoje meble na wymiar. Dajemy Ci pełną gwarancję na nasze meble na wymiar. Obsługujemy klientów z Krakowa oraz okolic.

Oferta mebli na wymiar Kraków

Wybierając naszą firmę do wykonania mebli na wymiar możesz liczyć na pełną obsługę i wsparcie – nasze meble na wymiar zadowolą Cię w 100%. Nasze meble na wymiar dają Ci możliwość pełne personalizacji. Możesz wybrać kolorystykę, styl, materiał – wszystko po to abyś mogła/mógł stworzyć meble idealne dla siebie. Dzięki meblom na wymiar możesz w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń.

Pamiętaj, że wybierając meble na wymiar masz możliwość decydowania o każdym elemencie. Pomożemy Ci w stworzeniu mebli jakich oczekujesz i potrzebujesz. Zapraszamy do kontaktu z nami i do skorzystania z naszej oferty mebli na wymiar. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i zrobimy dla Ciebie meble takie jak sobie życzysz.

5 kroków do idealnych mebli

Krok 1

W umówionym terminie dokonujemy potrzebnych pomiarów i dokładnie poznajemy Twoją wizję.

Krok 2

Opracowujemy koncepcję i dokonujemy wstępnej wyceny.

Krok 3

Po zaakceptowaniu wstępnych kosztów opracowujemy projekt i jego wizualizację w 3D oraz wycenę. Przedstawiamy możliwe materiały.

Krok 4

Po akceptacji podpisujemy umowę.

Krok 5

Cieszysz się z nowych mebli. Będą Ci służyć przez długie lata.

Chcesz podjąć współpracę już teraz?
A może masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń: 605 992 190

Napisz:

Przepisz kod

captcha


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów złożenia oferty przez AKSENT A. Krzyszkowski - Zapoznaj się z informacją RODO

projekt graficzny strony www kraków