Remont kuchni

Czy remont kuchni może być przyjemny?

Marzy Ci się nowa kuchnia, bo stara jest niemodna, za mało funkcjonalna i przestarzała? Zastanawiasz się jak się do tego zabrać, bo wiesz, że trzeba pomieszczenie wyremontować, co wiąże się ze znalezieniem wykonawcy remontu, znalezieniem fachowców do instalacji wodno-kanalizacyjnymi, gazu oraz elektryki i na koniec wykonawcy mebli. Jak powinna wyglądać twoja nowa wymarzona kuchnia?

Znalezienie kilku ekip, które uda się dopasować w stosunkowo krótkim czasie nie jest łatwe. Każdy z wykonawców zaleca czekać na skończenie prac przez poprzednika żeby zająć się swoim zleceniem. Prace wydają sie trwać i trwać, i końca nie widać. To nie musi się jednak tak wyglądać. Jeżeli postawisz na współpracę z zespołem doświadczonych fachowców, metamorfoza Twojej kuchni może być naprawdę przyjemna. Wybierając Aksent, zadbasz o swoją satysfakcję zarówno w czasie realizacji remontu, w trakcie montażu mebli jak i po jego zakończeniu wszystkich prac, kiedy będziesz z zadowoleniem korzystał z Twojej nowej kuchni. Jesteśmy firmą full-service, co przekłada się na Twoją oszczędność. Zamiast kilku fachowców zatrudnisz bowiem tylko jedną ekipę.

Powinieneś to wiedzieć

Doskonale wiemy, że jeżeli będziesz w 100% zadowolony z naszych usług, na pewno polecisz nas innym. Dlatego w każdej minucie współpracy możesz liczyć na nasze pełne zaangażowanie.
Gwarantujemy, że: doradzimy najbardziej optymalne rozwiązania – niuanse decydują o komforcie użytkowania Twojej wymarzonej kuchni. Źle rozmieszczone oświetlenie czy kontakty mogą irytować przez długie lata. Współpracując z nami, otrzymasz poradę, wsparcie i rzetelną wiedzę, która pomoże Ci w podjęciu decyzji jak powinna wyglądać Twoja nowa kuchnia.

Pomożemy wybrać najlepsze materiały – z tym że „najlepsze” wcale nie znaczy „najdroższe”. Na bieżąco śledzimy rynek materiałów budowlanych, dlatego zawsze znajdziemy dla Ciebie korzystne okazje.
Wykonamy dla Ciebie projekt– jeżeli nie masz do końca sprecyzowanej wizji nowej kuchni, z chęcią pomożemy Ci ją nakreślić. Przygotujemy projekt dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Wykonamy projekt kuchni, w której zobaczysz nie tylko układ nowych mebli oraz kolory materiałów, ale zaplanujemy oświetlenie, gniazdka elektryczne oraz pomożemy dobrać sprzęt AGD.

Rejonem naszych działań jest Kraków i jego okolice.