Meble na każdy wymiar

Każde pomieszczenie jest inne. Dlatego tak ważna jest precyzja przy projektowaniu mebli na wymiar. Nie ma tutaj miejsca na kompromis. Dokładność przekłada się na funkcjonalność, estetykę i dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Wszystko to zagwarantujesz sobie, wybierając meble na wymiar od Aksent.

Wykonujemy meble na wymiar do domu i biura

 • meble kuchenne
 • szafy, komody, zabudowy
 • łóżka, szafki, biurka
 • meble łazienkowe
 • meble biurowe
 • oraz wszelkie meble przeznaczone dla Twoje działalności

Pamiętaj, że:

 • zawsze dostosowujemy meble do konkretnego wymiaru i przeznaczenia
 • ustalone przez nas ceny zawierają wszystkie koszty
 • przedstawimy Ci kilka wariantów rozwiązań, abyś miał z czego wybierać
 • otrzymasz gwarancję na wykonane meble
 • działamy w Krakowie i jego okolicach

Meble na wymiar w Krakowie

Meble na wymiar to bardzo popularne rozwiązanie w ostatnich latach, z roku na rok zyskujące coraz to większe grono odbiorców. Dzięki meblom na wymiar masz ogromne możliwości w zakresie aranżacji. Nasza firma od wielu lat zajmuje się meblami na wymiar. Przygotujemy dla Ciebie każdą zabudowę czy garderobę, meble do domu i biura.

Oferujemy meble kuchenne na wymiar, meble łazienkowe, szafy, komody, zabudowy a także łóżka, szafki, biurka. Nasze meble wykonujemy zawsze na wymiar z uwzględnieniem Twoich potrzeb. U nas otrzymujesz ostateczną cenę za meble na wymiar – bez ukrytych i dodatkowych kosztów. Podchodzimy do zleceń w indywidualny sposób. Przedstawimy Ci kilka opcji jeżeli chodzi o Twoje meble na wymiar. Dajemy Ci pełną gwarancję na nasze meble na wymiar. Obsługujemy klientów z Krakowa oraz okolic.

Oferta mebli na wymiar Kraków

Wybierając naszą firmę do wykonania mebli na wymiar możesz liczyć na pełną obsługę i wsparcie – nasze meble na wymiar zadowolą Cię w 100%. Nasze meble na wymiar dają Ci możliwość pełne personalizacji. Możesz wybrać kolorystykę, styl, materiał – wszystko po to abyś mogła/mógł stworzyć meble idealne dla siebie. Dzięki meblom na wymiar możesz w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń.

Pamiętaj, że wybierając meble na wymiar masz możliwość decydowania o każdym elemencie. Pomożemy Ci w stworzeniu mebli jakich oczekujesz i potrzebujesz. Zapraszamy do kontaktu z nami i do skorzystania z naszej oferty mebli na wymiar. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i zrobimy dla Ciebie meble takie jak sobie życzysz.

5 kroków do wymarzonej kuchni

Krok 1 W umówionym terminie dokonujemy potrzebnych pomiarów i dokładnie poznajemy Twoją wizję.

Krok 2 Opracowujemy koncepcję i dokonujemy wstępnej wyceny.

Krok 3 Po zaakceptowaniu wstępnych kosztów opracowujemy projekt i jego wizualizację w 3D oraz wycenę. Przedstawiamy możliwe materiały.

Krok 4 Po akceptacji podpisujemy umowę.

Krok 5 Cieszysz się z nowych mebli. Będą Ci służyć przez długie lata.