Ponad 20 lat na rynku, ponad 8000 dni doświadczeń

Pod marką Aksent działamy od 2000 roku. Jednak na rynku meblarskim i remontowym funkcjonujemy już od pierwszej połowy lat 90-tych. Dzięki zdobytemu przez długie lata doświadczeniu możemy codziennie realizować naszą misję, którą jest tworzenie dla klientów przestrzeni życiowej łączącej dobry gust z praktycznością.

Jesteśmy firmą rodzinną, którą prowadzi świetnie zgrany duet – Beata i Andrzej.  Projektowanie, doradztwo i szczegóły realizacji, to domena Beaty. Realizacją projektów zajmuje się Andrzej, to właśnie on urzeczywistnia wszystkie plany dbając o najmniejszy szczegół. Doskonała współpraca obojga gwarantuje dobrze przemyślane koncepcje i profesjonalne wykonanie projektu od początku do końca.

Do naszego zespołu zapraszamy tylko doświadczonych fachowców. Dzięki czemu możemy kompleksowo wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów.

Gdzie działamy?

Swoją ofertę kierujemy głównie do klientów z Krakowa i okolic.

Co robimy?

  • meble kuchenne na wymiar
  • inne meble na wymiar – do łazienki, salonu, przedpokoju itd.
  • meble na wymiar dla firm i instytucji
  • kompleksowe remonty
  • aranżację i projekty wnętrz

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Dlaczego Aksent?

dojazd i wycena gratis

oszczędność czasu i pieniędzy dzięki wybraniu kompleksowej usługi: remont + meble, projekt + meble, projekt + remont, projekt + remont + meble

pomoc w wyborze i zakupie potrzebnych materiałów

długoletnie doświadczenie i dziesiątki zadowolonych klientów

gwarancja na meble i usługi remontowe

Chcesz podjąć współpracę już teraz?
A może masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń: 605 992 190

Napisz:

Przepisz kod

captcha


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów złożenia oferty przez AKSENT A. Krzyszkowski - Zapoznaj się z informacją RODO

projekt graficzny strony www kraków