Remonty Kraków

Czy remont mieszkania może być przyjemny?

Wiecznie spóźniająca się ekipa, niedoróbki, źle dobrane materiały – tak przebiega niejeden remont w Polsce. Ten czarny scenariusz nie musi się jednak spełnić w Twoim przypadku. Jeżeli postawisz na współpracę z zespołem doświadczonych fachowców, remont naprawdę może być przyjemny. Wybierając Aksent, zadbasz o swoją satysfakcję zarówno w czasie realizacji remontu, jak i po jego zakończeniu, kiedy będziesz z zadowoleniem korzystał z odnowionych pomieszczeń.

Jesteśmy firmą remontową full-service, co przekłada się na Twoją oszczędność. Zamiast kilku fachowców zatrudnisz bowiem tylko jedną ekipę. Możemy dla Ciebie wykonać:

  • kompleksowe wykończanie – kuchni, łazienek, salonów i innych pomieszczeń
  • przeróbki instalacji (wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, gazowej, elektrycznej)
  • dostosowanie pomieszczeń do montażu mebli

Powinieneś to wiedzieć

Doskonale wiemy, że jeżeli będziesz w 100% zadowolony z naszych usług, na pewno polecisz nas innym. Dlatego w każdej minucie współpracy możesz liczyć na nasze pełne zaangażowanie. Gwarantujemy, że:

doradzimy najbardziej optymalne rozwiązania – przy remontach niuanse decydują o komforcie użytkowania danego pomieszczenia. Źle rozmieszczone oświetlenie czy kontakty mogą irytować przez długie lata. Współpracując z nami, dowiesz się m.in.: gdzie najlepiej umieścić lampę, by dobrze oświetlała pomieszczenie, czy wybrać wannę, czy prysznic, jak należy przygotować kuchnię, by rozłożenie mebli było jak najbardziej ergonomiczne itd…

pomożemy wybrać najlepsze materiały – z tym że „najlepsze” wcale nie znaczy „najdroższe”. Na bieżąco śledzimy rynek materiałów budowlanych, dlatego zawsze znajdziemy dla Ciebie korzystne okazje.

wykonamy dla Ciebie projekt– jeżeli nie masz do końca sprecyzowanej wizji remontu, z chęcią pomożemy Ci ją nakreślić. Przygotujemy projekt dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Rejonem naszych działań jest Kraków i jego okolice.

Galeria realizacji

4 kroki do udanego remontu

Krok 1

W umówionym terminie zjawiamy się na miejscu remontu. Dokonujemy potrzebnych pomiarów i dokładnie poznajemy Twoją wizję.

Krok 2

Przygotowujemy harmonogram prac i wycenę. Po ich akceptacji pomagamy wybrać najlepsze materiały.

Krok 3

Doświadczeni fachowcy dokładnie i terminowo wykonują swoją pracę.

Krok 4

Cieszysz się z wyremontowanych pomieszczeń. Efekt naprawdę robi wrażenie!

Chcesz podjąć współpracę już teraz?
A może masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń: 607 997 199

Napisz:

Przepisz kod
captcha

Pomiar gratis! Dojazd gratis! Wycena gratis!

projekt graficzny strony www kraków