Festiwal Wnętrz Kraków

Festiwal Wnętrz Kraków

W dniach 9-10 czerwiec 2018 odbyły się w Krakowie targi „Festiwal Wnętrz”, na których wystawiało się wiele firm zajmujących się wyposażeniem i dekoracją wnętrz. To wydarzenie którego nie można było przegapić, a którego organizatorem była po raz kolejny firma Virtus Studio. Z pewnością każdy, kto poszukuje ciekawych rozwiązań do wnętrz mógł znaleźć coś ciekawego i inspirującego.

Wśród wystawców można było spotkać firmy oferujące różnego rodzaju podłogi, tapety ścienne, meble na wymiar wykonane ze starego drewna, meble kuchenne, meble tapicerowane, stoły, stołki i wiele innych.

Na uwagę zasługiwały piękne elementy dekoracyjne, wykonane ręcznie  przez artystów plastyków, malarzy oraz różnego rodzaju rękodzieła artystycznego.

Naszą uwagę przykuły oczywiście meble kuchenne zaprezentowane przez jednego z wystawców – kuchnia prezentowała się imponująco, co widać na zdjęciach.

Modne ostatnio połączenie drewna oraz metalu zaprezentowało wielu wystawców, naszą uwagę przykuły oczywiście przepiękne meble wykonane ze starego drewna oraz przepiękne lampy wykonane z litego drewna dębowego.