Remonty Kraków

Czy remont mieszkania może być przyjemny?

Wiecznie spóźniająca się ekipa, niedoróbki, źle dobrane materiały w efekcie przesunięty finalny termin realizacji – tak przebiega niejeden remont w Polsce. Ten czarny scenariusz nie musi się jednak spełnić w Twoim przypadku. Jeżeli postawisz na współpracę z zespołem doświadczonych fachowców, remont naprawdę może być przyjemny. Wybierając Aksent, zadbasz o swoją satysfakcję zarówno w czasie realizacji remontu, jak i po jego zakończeniu, kiedy będziesz z zadowoleniem korzystał z odnowionych pomieszczeń.

Jesteśmy firmą remontową full-service, co przekłada się na Twoją oszczędność. Zamiast kilku fachowców zatrudnisz bowiem tylko jedną ekipę. Możemy dla Ciebie wykonać:

  • kompleksowe wykończanie – kuchni, łazienek, salonów i innych pomieszczeń
  • przeróbki instalacji (wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, gazowej, elektrycznej)
  • dostosowanie pomieszczeń do montażu mebli

Powinieneś to wiedzieć

Doskonale wiemy, że jeżeli będziesz w 100% zadowolony z naszych usług, na pewno polecisz nas innym. Dlatego w każdej minucie współpracy możesz liczyć na nasze pełne zaangażowanie. Gwarantujemy, że:

doradzimy najbardziej optymalne rozwiązania – przy remontach niuanse decydują o komforcie użytkowania danego pomieszczenia. Źle rozmieszczone oświetlenie czy kontakty mogą irytować przez długie lata. Współpracując z nami, dowiesz się m.in.: gdzie najlepiej umieścić lampę, by dobrze oświetlała pomieszczenie, czy wybrać wannę, czy prysznic, jak należy przygotować kuchnię, by rozłożenie mebli było jak najbardziej ergonomiczne itd…

pomożemy wybrać najlepsze materiały – z tym że „najlepsze” wcale nie znaczy „najdroższe”. Na bieżąco śledzimy rynek materiałów budowlanych, dlatego zawsze znajdziemy dla Ciebie korzystne okazje.

wykonamy dla Ciebie projekt– jeżeli nie masz do końca sprecyzowanej wizji remontu, z chęcią pomożemy Ci ją nakreślić. Przygotujemy projekt dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Rejonem naszych działań jest Kraków i jego okolice.

Potrzebujesz kompleksowych projektów dla Twojego mieszkania, domu?

Postaw na doświadczenie i zleć projektowanie oraz aranżację Twoich wnętrz.

Wiemy jak ważne jest dobre samopoczucie w miejscu, w którym odpoczywasz, relaksujesz się, pracujesz, śpisz, przyjmujesz gości, wychowujesz dzieci – po prostu mieszkasz. Praktyczność rozwiązań, techniczne aspekty pomieszczeń oraz wysokość budżetu, którym dysponujesz, łączymy z Twoją wizją i potrzebami. Realizujemy marzenia o pięknych wnętrzach.

4 kroki do udanego remontu

Krok 1

W umówionym terminie dokonujemy potrzebnych pomiarów i dokładnie poznajemy Twoją wizję.

Krok 2

Przygotowujemy harmonogram prac i wycenę. Po ich akceptacji pomagamy wybrać najlepsze materiały.

Krok 3

Doświadczeni fachowcy dokładnie i terminowo wykonują swoją pracę.

Krok 4

Cieszysz się z wyremontowanych pomieszczeń. Efekt naprawdę robi wrażenie!

Chcesz podjąć współpracę już teraz?
A może masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń: 605 992 190

Napisz:

Przepisz kod

captcha


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów złożenia oferty przez AKSENT A. Krzyszkowski - Zapoznaj się z informacją RODO

projekt graficzny strony www kraków