Targi branżowe w Izdebniku

6 września odbyły się targi branżowe w Izdebniku, które organizowała firma BELMEB. Nie mogło nas tam zabraknąć, gdyż jako producent mebli na wymiar, w tym mebli kuchennych na wymiar, chcemy być na bieżąco z nowościami rynkowymi oferowanymi przez producentów akcesoriów meblowych.

Ze swoją ofertą frontów meblowych pojawiła się Fabryka frontów WIECH, która zaprezentowała swoje nowości produktowe. Firma od lat śledzi nowości na rynku meblowym, oferując nowoczesne wzornictwo i faktury. Nasi klienci chwalą produkty tej firmy, dlatego często znajdziecie je w  naszych kuchniach (zapraszamy do zakładki „kuchnie”).

Firma PEKA pochwaliła się swoimi produktami wykorzystującymi wykończenia drewniane, idealnie komponujące się z antracytową kolorystyką wyposażenia. Pojawiły się również zapowiedzi systemu Pecasa przeznaczonego do nowoczesnych aranżacji przestrzeni biurowych i garderób.

Systemy przechowywania dla kuchni marki Nomet, jak zwykle zostały świetnie zaprezentowane. To produkty nie tylko dobrej jakości, ale również w bardzo atrakcyjnych cenach. Oczywiście nie zabrakło ciekawych uchwytów meblowych, które stanowiły zaledwie część bogatego wzornictwa jakie firma ma do zaoferowania.

Oświetlenie w meblach stanowi podstawę dzisiejszego designu, dlatego powinno być dobrze zaplanowane. Z taką ofertą zaprezentowała się firma Design Light, która dodatkowo zaprezentowała systemy dotykowego włączania i wyłączania światła oraz listwy zasilające wpuszczane w blat.

Marka Pfleiderer poza swoją standardową ofertą zaprezentowała produkt, który już niebawem będzie dostępny również w firmie Belmeb, mianowicie połyskową płytę meblową z kolekcji PrimeBoard XTreme Matt i PrimeBoard XTreme High Gloss, które łączą w sobie atrakcyjne lakierowane powierzchnie i dużą wytrzymałość. Płyta będzie alternatywą dla frontów lakierowanych w wersji połyskowej i matowej oraz dla frontów akrylowych w wersji połyskowej, a głównym atutem będzie cena. Na początek oferta składa się z palety ośmiu kolorów w tej technologii.

Swoje produkty zaprezentowały również marki Laguna, Hettich, Italiana Ferramenta, Aquafront, GTV,  Zobal oraz Gamet.

Ta ostatnia zaprezentowała swój najnowszy produkt – uchwyty o prostym kształcie i fantastycznie przyjemne, niemalże aksamitne w dotyku. Obecnie firma sprawdza jakie kolory przyjmą się na rynku, a oto ich propozycja: